FOTOGRAFIA PRODUKTOWA – MAKRO i MIKRO

– Tu polecamy swoje usługi w zakresie fotografii biżuterii, zegarków, szkła, kosmetyków, jak i wszelkich elementów technicznych oraz tego co byście sobie Państwo życzyli, a czego nie wymieniliśmy.
Specjalizujemy się również w trudnych zdjęciach małych form. Wykonujemy cyfrową obróbkę obrazu (skanowanie, retusz, cyfrowe przekształcanie obrazu).

 

ARCHITEKTURA, WNĘTRZA, MUZEA, WYSTAWY

– Przedstawiamy ją w różnorodnej aranżacji i na żywo – uwzględniając światło zastane, tworzące klimat danego miejsca.

 

PORTRET

– Osobom, którym potrzebny jest profesjonalnie wykonany zestaw zdjęć do portfolio (aktorki/aktorzy, modelki/ modele itp.) polecamy sesje fotograficzne np. portretowe, czy inne. Możemy zaoferować współpracę z wizażystką lub stylistą.

 

AKT

– Ciało człowieka, a szczególnie kobiety, posiada tak finezyjną formę, że nie sposób wyczerpać tego plastycznego tematu. Akt – tak jak portret – również oddawać może charakter modela.

 

PRZYRODA

– Posiadamy bogaty zbiór fotografii plenerów oraz różnych drzew, krzewów, drobnych roślin i żyjątek – głównie pomorskich lasów, które to fotografie oferujemy do wykorzystania lub nawet odsprzedaży.

 

MODA

– Modelki i modeli fotografujemy w studio, w plenerze i na pokazach mody – na scenie, lub na wybiegu. Zdjęcia możemy realizować także – w zależności od potrzeb – w innym wybranym i wskazanym przez klienta miejscu, które jednak musimy wcześniej zaakceptować.

 

TEATR, KONCERTY i WIDOWISKA

– Fotografujemy tak, by uchwycić „magię chwili”.

 

REPORTAŻ

– W swojej ofercie mamy również REPORTAŻ OKOLICZNOŚCIOWY.

– Wszędzie są ludzie i to oni mogą być głównym temat fotografii. Wszędzie jest miejsce na kronikę, na upamiętnienie chwili, na pamięć i zapamiętywanie.

 

Po sesji zdjęciowej otrzymują Państwo jej efekty w uzgodnionej z nami formie gotowej, czy to wydruku wielkoformatowego, odbitek fotograficznych, czy w postaci cyfrowej. Istnieje również, po wcześniejszych uzgodnieniach, możliwość wykonania wybranych elementów na materiałach w technikach specjalnych.

 

Sesje zdjęciowe mogą odbywać się w naszym własnym studiu fotograficznym, lub w sprawdzonych miejscach i plenerach, z zapewnieniem całkowitej dyskrecji, intymności i z zachowaniem tajemnicy – np. kampania reklamowa, czy praca nad portfolio.

Możemy również wykonywać naszą pracę w lokalu, czy domu klienta i na miejsce przywieźć studio graficzne i „od ręki” tam przygotowywać publikacje.

 

Realizujemy sesje fotograficzne mody, portretu, aktu – studyjne i w plenerze;  sesje rodzinne – studyjne, plenerowe lub wyjazdowe np. u Państwa w domu itp., lub takie, jakich zapragniecie… Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i sugestie. Każda sesja jest traktowana indywidualnie, a wszelkie pomysły Państwa, jak i nasze, są wpierw wzajemnie konsultowane.

 

Piękno ludzkiej sylwetki, twarzy i ciała jest w każdym z nas i to niezależnie od: wieku, płci, wagi, wzrostu, figury, koloru oczu, włosów czy skóry, lub przekonań religijnych czy politycznych.

Nie wahaj się! Jeśli tylko masz pragnienie posiadania pięknych, niepowtarzalnych zdjęć, chcesz przeżyć nową przygodę, uwolnić się od szarej codzienności, zapamiętać chwilę – zgłoś się do nas.

Facebook
Facebook
YouTube
error: Aby wykorzystać fotografie naszego autorstwa skontaktuj się z nami!